دانلود نرم افزار Orbit Downloader 4.1.0.2 Final برنامه دانلود راحت و بی دردسر

دانلود نرم افزار Orbit Downloader 4.1.0.2 Final برنامه دانلود راحت و بی دردسر

Orbit Downloader 4.1.0.2 Final

حتما شما هم در اینترنت دانلود میکنید و شاهد آن هستید که سرعت اینترنت ها کم بوده و مدت زمان طولانی را باید صرف کرده تا نرم افزار مرد نظر دانلود شود و یا این که ممکن است ارتباط اینترنتی شما قطع شود و شما باید دوباره آن فایل را دانلود کنید و بعضی از نرم افزار ها که از حجم بالایی برخوردار هستند را نمیتواند با دانلود منیجر های خود مرورگر دانلود کرد زیرا این دانلودر ها تغییر در سرعت به عمل نمی آورند و در بعضی از مواقع باعث قطعی و نداشتن امکان Pause هستند .
نرم افزارOrbit Downloader نرم افزاری می باشد که با آن شما قادر خواهید بود نرم افزار های خود را با سرعت حدود ۲ برابر دانلود کنید همچنین شما با این نرم افزار قادر خواهید بود زمانی را برای دانلود نرم افزار مشخص کنید که در این زمان شروع به دانلود و در یک زمان دیگر دانلود توقف پیدا کند.این نرم افزار دارای++ Grab می باشد که به شما این امکان را میدهد Video , Music ,Flash که فقط به صورت آنلاین می باشد را دانلود کنید.این نرم افزار با مرورگر های Firefox , Opera , Maxthon , IE همخوانی دارد . شما میتوانید این نرم افزار مفید را از سایت راحت دانلود دریافت کنید. نسخه پرتابل این نسخه هم در فایل فشرده موجود هست . تفاوت نسخه پرتابل در این است که نیاز به نصب ندارد . و برای اجرا فقط کافیست بر روی آیکون برنامه کلیک کنید .

 

دانلود نرم افزار Orbit Downloader 4.1.0.2 Final برنامه دانلود راحت و بی دردسر دانلود مستقیم Orbit Downloader 4.1.0.2 Final  با حجم ۴مگابایت

دانلود نرم افزار Orbit Downloader 4.1.0.2 Final برنامه دانلود راحت و بی دردسر پسورد : www.rahatdownload.com

دانلود نرم افزار Orbit Downloader 4.1.0.2 Final برنامه دانلود راحت و بی دردسر منبع : راحت دانلود

نظرات کاربران
  • moohamad ۱۳۹۰/۰۴/۱۱ at ۲۰:۳۰

    سلام سایت بی نظیری داری اگه بازی کانتر نسخه فارسی رو برام بذار تو سایت

  • farhad ۱۳۹۰/۱۰/۰۱ at ۰۰:۰۰

    mer30 agha karam khily gir bod hal shod

  • ارسال نظر